HAKKINDA

Bükearch'la içiniz de kafanız da rahat olsun.

hakkinda-content1

Büke İnşaat İzolasyon Sanayi ve Tic. Ltd. Şti., 1993 yılından bu yana çatı-cephe kaplama ve izolasyon alanında faaliyet göstermektedir.

Firmamız 22 yıldır doğru detay, doğru ürün, doğru malzeme ilkelerini takip ederek, dünyanın birçok yerinde 2.000.000 m2’den fazla projeye imza atmış ve bu projeleri başarıyla tamamlamıştır.

22 yıllık tecrübemiz ve özgüvenli kadromuzla bükearch olarak yeni bir oluşuma daha adım atmış bulunmaktayız. Dekorasyondan izolasyona, peyzajdan duvar işlerine, temelden çatıya birçok konuda hizmet verecek olan bükearch ta yılların birikimi ile kaliteli ve güvenilir işler yapmak amacındayız. Çizgimizi her geçen gün yukarı taşıyarak yeni projelere ve yeni dostluklara imza atmak amacındayız.

Bükearch Büke’nin bir şubesi olarak 2014 yılında Bodrumda faaliyete başlamıştır. Büke’nin dışında Bükearch inşaat denilince akla gelebilecek her kalemle ilgilenmekte, anahtar teslim hizmet vermektedir.

1993 yılından bu yana faaliyet gösteren Büke İnşaat’ın bir şubesi olarak 2014 yılında Bodrumda faaliyet göstermeye başlayan Bükearch fark yaratmak, en kaliteli ve en hızlı hizmeti vermek üzere kurulmuştur. Tek amacımız müşterilerimizin bize emanet ettiği işleri bir daha düşünmeden en memnun olacağı şekilde hizmet almasıdır.

Rest assured and weight off your mind with Bükearch.

Büke Construction Isolation Industrial Trade Co. Ltd. has been active in the field of roofing, facing and isolation since the year 1993.

Following the principles of the right detail, product and material for 22 years, our company has carried out projects more than 2.000.000 m2 in many places in the world and has successfully accomplished these projects.

As Bükearch, we have stepped into a new formation with our experience of 22 years and our poised staff. We aim to do high-class and confidential business with a years of experience at Bükearch that will give service in many fields from decoration to isolation, landscaping to wallpapering, basis to roof. We have the aim of signing in new projects and companionships while we are getting up our style day by day.

As a branch of Büke, Bükearch has gone into action in Bodrum in 2014. Apart from Büke, Bükearch deals with every item and gives turn-key service when it comes to the construction.

As a branch of Büke Construction that is active since 1993 and that has started to carry on a business in Bodrum in 2014, Bükearch was established in order to make a difference and give the top quality and the fastest service. Our only aim is to make our customers get service in the most satisfying way without no hesitation for their business that they entrust to us.